VIDEO

RegulaminCennik biletów
JAK BÓG DA

JAK BÓG DA

1 godz. 27 min.
Premiera 2016-08-26
Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje.
szczegóły
Reżyseria: Edoardo Maria Falcone
KONTROLA ABSOLUTNA

KONTROLA ABSOLUTNA

1 godz. 35 min.
Premiera 2016-09-25
Kup/rezerwuj bilet 13:15
Sala Morskie Oko
Mike Regan (Pierce Brosnan) jest człowiekiem sukcesu – szefuje gigantycznej firmie, ma kochającą żonę, piękną 17-letnią córkę i żyje w luksusowym domu naszpikowanym najnowocześniejszą technologią. Pewnego dnia prosi o przysługę nieco tajemniczego informatyka pracującego od niedawna w jego firmie – Eda. Z pozoru nieśmiały chłopak, powoli odkrywa jednak swoje prawdziwe oblicze.
szczegóły
Reżyseria: John Moore
KRÓLESTWO

KRÓLESTWO

1 godz. 37 min.
Premiera 2016-09-16
Historia natury i człowieka od epoki lodowcowej do czasów współczesnych opowiedziana oczami zwierząt.
szczegóły
Reżyseria: Jacques Perrin
NAWET NIE WIESZ, JAK BARDZO CIĘ KOCHAM

NAWET NIE WIESZ, JAK BARDZO CIĘ KOCHAM

1 godz. 16 min.
Premiera 2016-09-24
Kup/rezerwuj bilet 15:15
Sala Morskie Oko
Paweł Łoziński ponownie odsłania intymne relacje rodzinne. Co kryje się pod słowem „miłość”? Żyjąc często tworzymy z bliskimi więzi i węzły, które z czasem wydają się nam nie do rozsupłania. Film opowiada o dramacie dwóch kobiet, matki i córki związanych ze sobą trudnym, skomplikowanym uczuciem.
szczegóły
Reżyseria: Paweł Łoziński
OSTATNIA RODZINA

OSTATNIA RODZINA

2 godz. 3 min.
Premiera 2016-10-02
„Ostatnia Rodzina” to rozgrywająca się na przestrzeni 28 lat warszawska saga słynnej rodziny Beksińskich. W legendarne postaci Zdzisława i Tomka wcielili się Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik. Towarzyszą im Aleksandra Konieczna jako Zofia Beksińska oraz Andrzej Chyra w roli marszanda Piotra Dmochowskiego.Nagroda Złote Lwy na 41.FFG.
szczegóły
Reżyseria: Jan P. Matuszyński
PLAN MAGGIE

PLAN MAGGIE

1 godz. 38 min.
Premiera 2016-09-24
Maggie jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która postanawia zajść w ciążę i znaleźć do tego celu najlepszego mężczyznę. W tym czasie zakochuje się w zupełnie innym i cały plan trzeba zrobić na nowo.
szczegóły
Reżyseria: Rebecca Miller
SERCE PSA

SERCE PSA

1 godz. 15 min.
Premiera 2016-10-02
To medytacyjna podróż w wewnętrzny świat artystki, pełna muzyki, nowojorskich pejzaży i snów. Anderson dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat życia i śmierci, nauk buddyzmu, a także wspomina związki z najbliższymi jej ludźmi i zwierzętami. Zaskakujący i nowatorski, niezwykły hołd dla męża Lou Reeda i ukochanej terierki Lolabelle, premierowo pokazywany w konkursie festiwalu filmowego w Wenecji 2015.
szczegóły
Reżyseria: Laurie Anderson
SŁUGI BOŻE

SŁUGI BOŻE

1 godz. 41 min.
Premiera 2016-09-16
Policjant bada sprawę młodej Niemki, członkini chóru gregoriańskiego, która rzuciła się z wieży kościoła we Wrocławiu.
szczegóły
Reżyseria: Mariusz Gawryś
SMOLEŃSK

SMOLEŃSK

2 godz. 5 min.
Premiera 2016-09-09
Kup/rezerwuj bilet 10:40
Sala Morskie Oko
Antoni Krauze, twórca wielokrotnie nagrodzonego dramatu historycznego „CZARNY CZWARTEK. JANEK WIŚNIEWSKI PADŁ”, odsłania kulisy tragedii, która wstrząsnęła całą Polską. Poruszającą muzykę do filmu skomponował Michał Lorenc.
szczegóły
Reżyseria: Antoni Krauze