VIDEO

RegulaminCennik biletów
BEN HUR

BEN HUR

2 godz. 5 min.
Premiera 2016-08-19
Książę Juda Ben-Hur jest bogatym kupcem żyjącym w Jerozolimie na początku pierwszego stulecia. Do miasta przybywa jego brat Messala, aby stanąć na czele legionów rzymskich. Mimo, iż dzielą ich poglądy polityczne, mężczyźni cieszą się ze spotkania po latach. Ben-Hur odmawia jednak Messali pomocy w zdławieniu powstania, co dla Rzymianina oznacza zdradę.
szczegóły
Reżyseria: Timur Bekmambetov
BOSKA FLORENCE

BOSKA FLORENCE

1 godz. 50 min.
Premiera 2016-08-19
Meryl Streep - zdobywczyni trzech Oscarów®, jedna z największych aktorek naszych czasów w roli Florence Jenkins zwanej „najgorszą śpiewaczką świata”. W roli jej partnera i menedżera jak zwykle czarujący Hugh Grant. Niezwykle zabawna prawdziwa historia kobiety, która mimo braku talentu podbiła sceny operowe świata budząc śmiech zamiast zachwytów.
szczegóły
Reżyseria: Stephen Frears
CO PRZYNOSI PRZYSZŁOŚĆ

CO PRZYNOSI PRZYSZŁOŚĆ

1 godz. 40 min.
Premiera 2016-08-19
Kup/rezerwuj bilet 18:10
Sala Morskie Oko
Nagrodzona Srebrnym Niedźwiedziem za reżyserię, jedna z najzdolniejszych młodych autorek europejskiego kina, Mia Hansen-Løve („Eden”), nakręciła studium psychologiczne kobiety po przejściach. Reżyserka wzorowała tę postać na własnej matce.
szczegóły
Reżyseria: Mia Hansen-Løve
CZŁOWIEK

CZŁOWIEK

2 godz. 19 min.
Premiera 2016-08-12
„Jestem jednym spośród 7 miliardów ludzi na Ziemi. Od 40 lat fotografuję naszą planetę i różnorodność jej mieszkańców, ale cały czas mam wrażenie, że ludzkość nie zrobiła żadnego postępu. Nadal nie potrafimy żyć razem i zastanawiam się, dlaczego tak się dzieje. Nie szukam odpowiedzi w statystykach czy analizach, ale w samym człowieku” – tłumaczy Yann Arthus-Bertrand. Tworzy on z tego filmu porywające i wizualnie epickie kino dokumentalne.
szczegóły
Trailer
Reżyseria: Yann Arthus-Bertrand
JAK ZOSTAĆ KOTEM?

JAK ZOSTAĆ KOTEM?

1 godz. 30 min.
Premiera 2016-08-19
Zarozumiały biznesmen, uwięziony w ciele domowego kota, stara się z niego wydostać. Kto mógłby wiedzieć lepiej, „Jak zostać kotem”, jeśli nie Tomasz Kot?! Najpopularniejszy krajowy aktor gra pierwsze… wąsy w dubbingu najnowszej komedii Barry’ego Sonnenfelda, gdzie w dwóch wcieleniach (ludzkim i kocim!) zastępuje samego Kevina Spaceya.
szczegóły
Reżyseria: Barry Sonnenfeld
KOMUNA

KOMUNA

1 godz. 51 min.
Premiera 2016-08-19
Anna (Trine Dyrholm) ma dość mieszczańskiego życia. Namawia męża na eksperyment: zerwanie z nudnym, ustatkowanym życiem i konserwatyzmem epoki. Wspólnie postanawiają stworzyć hipisowską komunę w wielkiej willi, która nieoczekiwanie przypadła im w spadku.
szczegóły
Reżyseria: Thomas Vinterberg
NOWY ŚWIAT

NOWY ŚWIAT

1 godz. 24 min.
Premiera 2016-08-12
Kup/rezerwuj bilet 13:50
Sala Morskie Oko
"Nowy świat" to trzy poruszające historie trójki młodych ludzi, którzy próbują odnaleźć swoje miejsce w lepszym świecie… w Polsce.
szczegóły
Reżyseria: Elżbieta BenkowskaŁukasz OstalskiMichał Wawrzecki
ŚMIETANKA TOWARZYSKA

ŚMIETANKA TOWARZYSKA

1 godz. 36 min.
Premiera 2016-08-12
„Śmietanka towarzyska” (oryg. „Café Society”) to nowa komedia romantyczna napisana i wyreżyserowana przez Woody’ego Allena. Jest to już 46. film tego twórcy. Akcja rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles.
szczegóły
Reżyseria: Woody Allen